AKOR

Rijssen

AKOR

AKOR is op zoek naar vakmensen met een hart voor bouwen, die samen willen werken aan bijzondere projecten en trots zijn op wat ze doen. Wie gedreven wordt door eigenaarschap, vakmanschap en samenwerken, voelt zich hier snel thuis. Benieuwd of AKOR bij jou past? Lees het bedrijfsprofiel verder en bekijk de vacatures.

Read more

Company profile

Vacatures AKOR.png

Over AKOR

Bij AKOR draait alles om de mensen achter het werk. De teams, gevestigd in Rijssen, Nijverdal, Pijnacker en Apeldoorn, zetten zich in voor iedereen met een bouwwens – of dat nu een particulier, retailer of woningcorporatie is. Met ruim 200 collega’s werkt AKOR aan uiteenlopende projecten in binnen- en buitenland. AKOR realiseert duurzame oplossingen die generaties meegaan. Enkele voorbeelden zijn de transformatie van een oude school naar 16 loftappartementen, de bouw en verbouw van Primark-winkels in binnen- en buitenland, een woontoren in de nieuwe binnenstad van Nieuwegein en de vernieuwbouw van het Heracles Stadion.

Iedere medewerker is gepassioneerd over bouwen binnen zijn of haar eigen vakgebied. Die passie voor nieuwbouw, verbouw, renovatie en vastgoedbeheer komt overal tot uiting – van bevlogen gesprekken op verjaardagen tot het nemen van extra stappen om deadlines te halen. Wat voor sommigen misschien overdreven lijkt, is voor AKOR simpelweg een uiting van trots. Of zoals ze het zelf noemen: ongegeneerd gepassioneerd.

Die mentaliteit komt ook tot leven in de manier van werken. Ze doen het net even anders, maar blijven altijd betrokken en betrouwbaar. Geen loze beloftes, maar echte daden. AKOR omringt zich met mensen die plezier hebben in hun werk. Want alleen dan voelt elke extra stap vanzelfsprekend.

AKOR banen.png

Werken bij AKOR

Bij AKOR bouwen mensen met plezier en toewijding. Medewerkers zetten zich dagelijks in voor kwaliteit waar ze trots op kunnen zijn. Sterker nog, ze doen niet anders. Voor hen is dat heel gewoon.

AKOR biedt volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en flexibiliteit (uiteraard altijd in goed overleg). Conform de CAO Bouw & Infra ontvangen UTA-medewerkers een reiskostenvergoeding. Voor CAO-medewerkers is er een regeling voor reisuren, overuren en eventuele onkostenvergoedingen. Iedere medewerker krijgt een telefoon van de zaak, kantoorpersoneel ontvangt daarnaast een laptop. Voor bepaalde UTA-functies behoort een leaseauto tot de secundaire arbeidsvoorwaarden.

Werken bij AKOR.png

Locatie AKOR

AKOR heeft vier vestigingen: de hoofdvestiging is in Rijssen en de nevenvestigingen in Nijverdal, Apeldoorn en Pijnacker. Alle locaties zijn goed bereikbaar, zowel met eigen vervoer als met het openbaar vervoer. Daarnaast is er bij elke vestiging voldoende parkeergelegenheid beschikbaar.

AKOR jobs.png